04-6307088

טיפול בורידים /נימים

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

ככל שהשנים חולפות אנו משתמשים בגוף שלנו וזה לאט לאט מאבד מנעוריו, במרוצת השנים 30-50% מהנשים ו כ20% מהגברים חווים נימים ו\או ורידים בולטים, לרוב האיזורים בהם מתפרצת הביעה הם הרגליים והפנים, עם זאת לא כולם מודעים למצב ומעט מאוד בוחרים לפנות לטיפול בבעיה אשר עלולה לפתח אופי רפואי ולא רק קוסמטי.

לנימים יש תפקיד חשוב אבל לפעמים הם מושכים יותר מידי תשומת לב, נימים הם כלי הדם האחראיים על החלפת החומרים בין מערכת הדם והתאים, הורידים ממשיכים מהם והלאה בנשיאת הדם אל הלב והריאות. בסביבת כל תא ותא עובר נים, אך אלו עלולים להתנפח ולהופיע קרוב לפני השטח, רבים טועים לחשוב שהבעיה היא אסתטית בלבד אך חוסר התייחסות עלול לגרור השלכות רפואיות נוספות. הטיפולים הקיימים עשויים להסיר לחלוטין כל זכר לבעיה, בכך שהם משמידים את כלי הדם מבפנים.  ככל שכלי הדם קטנים יותר כך הטיפול יעיל קל ונטול כאב, אך הזנחה ואי טיפול עלולים להפוך את הבעיה האסתטית לבעיה רפואית, אשר עלולה להיות מסוכנת במצבים מסוימים.

טיפול חדשני מאפשר את הטיפול בנימים בשיטה לא פולשנית ובאחוזי הצלחה גבוהים מאוד. בורידים והנימים בקוטר של עד 4 ממ בכל איזור בגוף, מכפות הרגליים ועד הפנים (קופרוז). גם בדליות עד קוטר של 10 ממ, אל תהססו להגיע לבדיקת ייעוץ.

ההבדל בין ורידים, נימים לבין דליות:

הנימים הם כלי הדם השטוחים, ורודים\אדומים, הם אינם מהווים סכנה או צורך מידי לטיפול, עבור רבים הם מופיעים על אזור הפנים הלחיים או האף ומהווים בעיה אסתטית אשר גוררת פגיעה בדימוי העצמי, וכמו כן הם אינם ניתנים להסתרה. הטיפול בהם הוא אסתטי אך במרוצת השנים עלולים להתפתח בהזנחה ולהפוך לבעיה מורכבת יותר.

הדליות: ורידים בולטים, הם ורידים אשר גודלם הולך וגדל משום שזרימת הדם בסביבתם אינה יעילה, במטרה לעקוף את הבעיה הגוף מנסה לפצות ולבנות מעקפים אשר עלולים להפוך לסבך של ממש אשר בבוא העת עלול ליצור בצקת וחסימת כלי דם אחרים באיזור. על כן הן מסוכנות יותר והן מהוות מצב רפואי אשר מצריך טיפול, הדליות גורמות לאי ספיקה ורידית ואף זרימה הפוכה בכלי הדם. הן נגרמות עקב ישיבה ממושכת הריון או עמידה ממושכת.

הפתרון:

הטיפול בנימים הוא לרוב טיפול בלייזר, אשר מתבצע בקליניקה, בהתאם לאבחנת הרופא בפגישת חוות הדעת, במהלך הטיפול יפגע הרופא בנימים ותכולתם, פעולה זו מביאה לקרישת דם אשר תוציא את הנימים מכלל שימוש, ברגע שהגוף מזהה שכלי הדם אינם משמשים להעברת הדם הגוף מתחיל בפעולת פירוק ופינוי של כלי הדם הפגועים, פעולה זו עלולה להיות לא נעימה אך ניתן לבצע אותה בהרדמה מקומית. את הפרוצדורה הזו ניתן לבצע על הנימים ואף בדליות אשר לא עוברות קוטר מסוים אשר אותו יעריך הרופא מול המקרה הפרטי.

הטיפול בדליות אשר התפתחו מעבר ליכולת הלייזר לפגוע בהן באופן יעיל, הוא הזרקת חומר אשר ייקרוש את הדם התוך כלי הדם ויוציא גם אותם מכלל שימוש, התוצאה הסופית היא זהה, הגוף מפרק את כלי הדם הפגועים עד היעלמותם. במקרי קיצון וחירום ייתכן ובעיה זו תיצור צורך בהתערבות כירורגית בשל בצקת מורה ופגיעה במחזור הדם.  

הטכנולוגיות שלנו:

  • Harmony XL   pro

כלי טיפולי רב-עוצמה ורב-תכליתי מטפל במגוון רחב של צרכים אסתטיים. למעלה מ -65 אינדיקציות מאושרות- FDA אמריקה. מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, ידיות טיפול מגוונות, שיטות טיפול אשר משיגות תוצאות חסרות תקדים. Harmony XL PRO מספק יתרון נוסף של טיפולים משולבים סינרגטיים, במיוחד לגישה ההוליסטית בהתאמה האישית של ימינו. הטיפולים החכמים והמותאמים אישית מביאים תוצאות מוכחות.

לייזר לא אבלטיבי בשילוב טכנולוגיית קירור במגע., רמת בטיחות גבוהה עם עוצמה כפולה מבעבר, אינו פוגע באפידרמיס וחודר עמוק אל תוך השכבות העמוקות וגורם נזק תרמי, התוצאה היא שכבת דרמיס חדשה ולא פגועה.

  • ALMA-Q

טכנולוגיית הלייזר הראשונה המאפשרת לשלב שני אורכי גל ובנוסף בחירת פולס כפול או בודד. קרן הלייזר של מכשיר זה היא כה מדוייקת ועדינה עד שניתן לכוון את עומק החדירה לחמש שכבות עור שונות בלי להפעיל עומס על שכבת העור החיצוני ובלי להשאיר סימנים. מניפת אפליקציות מאפשרת לגיוון טיפולי ולקיצור זמני הטיפול.

טיפול קצר ומדוייק, הגנה מרבית מפציעות סביב אזור הטיפול , מתאים לכל אזורי הגוף ואפילו לאילו בעלי עור דק במיוחד או כהה.

רמת הכאב תהיה תלויה בצורך הרפואי, ובחומרת הבעיה. במידה והמצב אינו מצב קיצון הטיפול מוגדר ברמת ה"לא נעים" אל לא כואב, התחושה המתוארת היא של עקצוץ  מעט חם לרוב.

בסוף הטיפול השינוי הוא משמעותי וחיובי יותר.

בהתאם לחומרת הבעיה והיקף הבעיה, אך לא יותר ממספר מפגשים בודדים.

משקל עודף

עמידה ממושכת

הריון

רוזאצה

פציעות גפיים

גולולות עשירות באסטרוגן

עבודה פיזית מאומצת

תורשה