04-6307088

המרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

אודות Village Clinic

 Village Clinic הינו מרכז רפואי ייחודי, המאגד תחת קורת גג אחת רופאים מומחים, מובילים בתחומם ושירותים רפואיים מתקדמים עם ציוד רפואי בחזית הטכנולוגיה.

צוות המומחים שלנו מורכב מנבחרת בכירה של רופאים, בתחומי התמחות שונים, ממיטב המחלקות בבתי החולים הגדולים בארץ. בנוסף, צוות מטפלים מגוון, בעל ניסיון רב, כל אחד בתחומו, המעניקים טיפולים ייחודיים ומבצעים בדיקות אבחנתיות במקצועיות מירבית.

המרכז הרפואי ממוקם במתחם "מול החוף Village" בחדרה, על כביש החוף בין חיפה לתל אביב, סמוך לתחנת הרכבת, ומשתרע על פני שטח של 1500 מ'.

המרפאה מעוצבת ובנויה בסגנון חדשני, מותאם לנהלי הקורונה מבחינת שמירה על מרחק ומניעת התקהלות. חדרי הרופאים במרכז הרפואי מסודרים באופן בו לכל חדר חלל המתנה מרווח, נוח ומעוצב, המאפשר המתנה נוחה ונעימה, תוך שמירה מקסימלית על פרטיות המטופלים.

 Village Clinic מביא אליך את השלב הבא בעולם הרפואה הפרטית והציבורית, תוך מתן מענה מהיר, מקצועי והוליסטי.
החל מייעוצים רפואיים, בדיקות אבחנתיות, טיפולים מתקדמים, רפואה אסתטית ועוד.

אנו מספקים שירות רפואי מעולה ומקצועי, ועושים את המיטב כדי שלקוחותינו, הרופאים והמטופלים, יהיו בריאים ומרוצים.

הטיפולים שלנו:

הצערת עור הפנים והידוק העור

הצערת עור הפנים והידוק העור רצויים לרוב כדי להשיג מראה צעיר יותר ולשפר את הגוון והמרקם של העור. קיימות מספר אפשרויות ללא ניתוח!

קרא עוד

 

חידוש עור כולל אקנה 

היתרון אצלנו בחידוש עור הוא הטיפול בלייזר!

טיפול משולב בלייזר עוזר לבעיות עור שונות כולל אקנה. 

קרא עוד

 

מתיחת עור ללא ניתוח

טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות כולל לייזר ו RF. מאפשרים שיוף, שיפור גוון ושיפור איכות רקמת הצלקת ע"י פציעה מבוקרת וייצור מוגבר של קולגן ואלסטין בריא.

קרא עוד

פיגמנטציה

באמצעות טכנולוגיית לייזר ומכשיר ALMAQ אנו מסירים את הכתמים והיפר פיגמנטציה בעור באמצעות טיפול אור המתמקד במלנין באזור הכהה בפנים.

קרא עוד

הסרת קעקועים

קיימות מספר שיטות להסרת קעקועים, לכל אחת יתרונות ושיקולים משלה. אצלנו ניתן להתייעץ עם מומחה להסרת קעקועים כדי לדון באיזו שיטה המתאימה ביותר לקעקוע ולסוג העור הספציפיים שלך. 

קרא עוד

טשטוש סימני מתיחה

באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות שלנו (הכוללות בין היתר לייזר, RF, ALMAQ, ACCENT PRIME ועוד) נטשטש את סימני המתיחה, נמצק את העור ונצר את ההיקפים

קרא עוד

הסרת נגעים ושומות

אנו משתמשים בטכנולוגיות לייזר המאושרות על ידי FDA עם חידושים של יכולת בקרת עומק המאפשרת לנו לשלוט בעומק הטיפול באופן מדוייק!

קרא עוד

טיפול בורידים /נימים 

בעזרת טכנולוגיית לייזר, הרמוני ו- ALMAQ אנו מטפלים בתופעת הוריד הבולט ובכך משלבים טיפול אסתטי ובריאותי.

קרא עוד

הזעת יתר 

אנו מטפלים בשילוב עצום של טכנולוגיות על מנת להגיע להפחתה משמעותית של הזעת היתר. נשלב לייזר אינדוליפט, HIFU והזרקת בוטוקס עד שנגיע לתוצאה המושלמת!

קרא עוד

טיפול בצלקות

באמצעות טיפול לייזר במכשיר HARMONY ו- HYBRID CO2 נשייף, נשפר גוון ונעלה את איכות רקמת הצלקת ע"י פציעה מבוקרת שתעורר את תאי העור לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין בריא וחדש!

קרא עוד

ג'טפל

בהשראת מטוסי הסילון אנו מביאים לכם את הטיפול אשר ינקה את העור ניקוי עמוק ונעים ותוך כך מחדיר בעדינות ודיוק חומרי הזנה אל השכבה השטחית של העור.

קרא עוד

מזוטרפיה

עור יבש ומוזנח עשוי לגרום לגירויים, הזדקנות מוקדמת של העור, פצעים וגם להאטת תהליכי ריפוי טבעיים.  מדיקל וילג׳ דואגת להזנת העור שלכם ומעניקה לו לחות והחייה מחדש של העור היבש למראה עור צעיר ובריא יותר.

קרא עוד

הצהרת היקפים

באמצעות גלי רדיו וגלי האולטרסאונד הקרים והחמים נוצר  היווצרות קולגן ואלסטין, אילו הם הרכיבים בגוף אשר אחראים על המראה המתוח. 

קרא עוד

הרמת עפעפיים 

באמצעות מכשיר HYBRID CO2, ACCENT PRIME ו- RF נסיר עודפי עור העלולים לפגוע בתפקוד העיר ובמידת הצורך אף נפתח את חסימת שדה הראייה שלרוב נגרמת עד להגעה לעפעפיים מושלמות.

קרא עוד