04-6307089

המרכז לרפואת העיניים

זמינות תורים

תיאום תורים מהירים תוך 24 שעות

טכנולוגיות מתקדמות

מכשור חדש בחזית הטכנולוגיה המתקדמת

רופאים מומחים

צוות רופאים מומחים מובילים בתחומי התמחות שונים

אודות המרכז

המרכז לרפואת העיניים מבית המכונים המקצועיים של המדיקל וילג' הינו מרכז חדשני בו ניתן למצוא תחת קורת גג אחת שירות מלא מא' עד ת' בנושא רפואת עיניים למבוגרים, נוער וילדים.

צוות רופאי העיניים שלנו מומחים בעלי תת התמחויות שונות ומגוונות ומכשור רפואי חדשני מהטובים והמתקדמים בארץ, יעניקו לכם בדיקה וטיפול מקיפים בכל תחומי רפואת העיניים תחת קורת גג אחת ולכל הגילאים.

התורים אצלינו בזמינות מיידית למגוון רחב של בדיקות מיוחדות, כולל פענוח מיידי על ידי רופא מומחה. 

מכון העיניים חלק ממרפאות רופאים מומחים- ממדיקל וילג' – מרכזים רפואיים הכולל צוות רופאים מומחים במגוון תחומים אשר יכולים לספק טיפול ומעקב כולל.

רופאים ומנתחים מומחים לקרנית, רשתית, גלאוקומה, קטרקט ומשקפיים בלייזר. בדיקות שדה ראייה, אורתופטיקה, מיפוי קרנית, OCT, לייזר יאג ועין יבשה.

המכון מאגד מגוון רחב של שירותים הנוגעים לרפואת העין. באמצעות צוות רפואי מיומן בשילוב עם טכנולוגיות רפואיות מתקדמות ביותר בתחום, מאפשרות לנו להעניק את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

*קיים מרחב מוגן

הטיפולים שלנו:

יעוץ רופא מומחה עיניים

כאשר אתה מתייעץ עם רופא עיניים, אתה עלול להיתקל בתתי מומחים שונים בתחום, בהתאם למצב העין או החשש הספציפי שלך. להלן כמה תת-התמחויות נפוצות ברפואת עיניים…

קרא עוד

עין יבשה

שיטת IPL הינה הפתרון החדשני והמתקדם ביותר לטיפול בעיניים יבשות. עד היום עין יבשה טופל באמצעות טיפות עיניים. בהרבה מהמקרים טיפול זה לא עזר. ולכן במדיקל וילג' את הפיתרון המנצח שעוזר בבעיית העיניים היבשות.

קרא עוד

בדיקת לחץ תוך עיני

בדיקת לחץ תוך עיני (IOP), הידועה גם בשם טונומטריה, היא הליך אבחון נפוץ המשמש למדידת הלחץ בתוך העין. זוהי בדיקה חשובה בהערכת הסיכון והניהול של גלאוקומה, קבוצה של מצבי עיניים המאופיינים על ידי IOP מוגבר שעלול לגרום נזק לעצב הראייה.

קרא עוד

יאג לייזר - גלאוקומה טיפול

אנו עובדים עם הטיפול המודרני והחדשני יותר בלייזר קר SLT כייוון שניתן לחזור על טיפול זה מספר פעמים והוא אינו גורם לחימום של רקמת העין.

קרא עוד

 

מיפוי קרנית

הטופוגרפיה הזו מספקת לנו צילומים חדשים ומדויקים של הקרנית. מהחלק הקדמי, האחורי ועד לעדשה הנמצאת בתוך העין.

קרא עוד

אורטופטיקה

האורטופטיקאי עוסק במדידת תנועות העין, והערכת הפרעות בפעילות הדו-עיינית כמו פזילה. פעילות האורטופטיקאי נעשית בפיקוח ועל פי הנחיות רופא העיניים אצלנו במדיקל וילג'.

קרא עוד

בדיקת שדה ראיה

אנו עובדים עם הטיפול המודרני והחדשני יותר בלייזר קר SLT כייוון שניתן לחזור על טיפול זה מספר פעמים והוא אינו גורם לחימום של רקמת העין.

קרא עוד

 

בדיקת OCT

בדיקת OCT מספקת מידע חיוני לגבי מבנה הרשתית באזור מרכז הראיה ועצב הראיה. בדיקה זו מסייעת לאבחון ומעקב אחר מחלות רשתית ועצב הראיה. במדיקל וילג' יש את המכשירים המתקדמים ביותר על מנת לבצע אבחון מקיף וברור.

קרא עוד

בדיקת פונדוס

בדיקת קרקעית העין, או צילום פונדוס מספקת לרופאי עיניים מידע רחב היקף לגבי הרשתית, עצב הראייה וכלי הדם שבעין. בבדיקת פונדוס זו משתמשים במכשיר המכונה פונדוסקופ שמסייע לרופא להביט על רשתית העין, עצב הראיה, כלי הדם של רשתית העין והחלל הפנימי של העין.

קרא עוד