04-6307088

הרמת עפעפיים

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

כשאנחנו מביטים במראה מידי בוקר והעיניים שלנו מספרות סיפור שונה ממה שהיינו רוצים להקרין לעולם, יתכן וזה הזמן לשקול את הטיפול הנכון. זה לא רק משום שעפעפיים שמוטים יכולים לגרום לעיניים שלנו להיראות נפוחות או עייפות, אלא משום שלעיתים צניחת העפעפיים היא אחד הסימנים הראשונים לחלוף הנעורים המתבטא בפנינו ומשפיע על המראה הכללי. 

צניחת עפעפיים יכולים לגרום לכאבי ראש, הפרעות בראיה ולסימנים בריאותיים. עם הגיל, עור העיניים מאבד את גמישותו, הופך מקומט ומתמלא בשומן. הרמת העפעפיים נועדה להעניק מראה רענן יותר, למתוח ולהחזיר את מראה העין הפקוחה. 

הפתרון והטיפול:

שם הטיפול מספר על התוצאה ולא על התהליך:

אף על פי שהטיפול מכונה הרמת עפעפיים הטיפול אינו כרוך במשיכה או החזקה של העפעפיים. ברפואת העור המתקדמת קיימים כלים מדהימים אשר מאפשרים לעודד החלמה מדוייקת של העור באמצעות גירוי מקומי בגלי לייזר ושלל כלים נוספים העוזרים לרענון הרקמות.

הטיפול כולל פציעה עדינה בשכבות עור עדינות אשר גורמות לעור להתכווץ, במקביל הרקמות מקבלות בוסט של קולגן ושלל חומרי מיצוק והידוק לתיקון והצערת האזור הטיפול והתוצאה, עפעפיים מורמים, עור מהודק ושדה ראיה מושלם.

הטכנולוגיות שלנו:

  • ALMA Q- ACCENT PRIME

תחנת עבודה מתקדמת ביותר המשלבת אולטרסאונד קרים המפרקים את מעטפת תאי השומן בנוסף גלי אולטרסאונד חמים העוזרים בפירוק תאי השומן והמסתם עד פינוי באמצעות מערכת הלימפה. המכשיר מאפשר שליטה חסרת תקדים בעומק הטיפול ובמעקב אחר החום עבור המטופל כך שהסיכוי לפגיעה נמוך עוד יותר. 

מוכח קלינית ומאושר FDA, זמן טיפול קצר, שילוב טכנולוגיות משפר את התוצאות לאורך זמן.

  • Alma Hybrid 

היחיד אשר מאגד את שלושת סוגי האנרגיות בעוצמה, השילוב בין קומבינציות הוא ייחודי ומספק תוצאות ללא  תחרות. ההפחתה המשמעותית בזמן הטיפול, מעניק אפשרויות מגוונות מאי פעם ושליטה מקסימלית, משאיר אבק  לפלטפורמת הלייזר המקטעי הסטנדרטי, הרופא קובע כל שלב בטיפול – והתוצאות, התקבלות בתחום הטיפול בצלקות והצערת העור הן חסרות תקדים.

  • לייזר CO2 – אפקט קרישתי ותרמי במינון מושלם, טיפולים במיקוד ודיוק, יעילים במיוחד לטיפולי לייזר מקטעים.
  • לייזר NM 1570  –לייזר עוצמתי ועם זאת לא אבלטיבי או פולשני, האפקט התרמי המתקבל מביא לסינתזת דרמיס רעננה ומותיר את האפידרמיס שלם וללא דופי.

טכנולוגיית אולטרסאונד מוגנת הפטנט מעניקה את האפשרות להחדיר חומר לעור במגוון טיפולים.   (Trans Epidermal Transmission ( TED )- IMPACT)

  • אנדוליפט\ALMA Q- ENDOLIFT RF

זהו מכשיר חדשני המציע אפשרות לטיפול תת עורי ללא ניתוח, מפיק קרן לייזר המצלקת את השכבה הפנימית ומעודדת המסת שומן, ייצור של קולגן חיוני אשר עובד עם הזמן באופן טבעי. מסייע בהידוק של שטח העור הנבחר. 

מותאם לביצוע מגוון תהליכים אסתטיים וכירורגיים, משלב בין המסת שומן ומתיחת העור, ללא חתכים וללא תפרים בהרדמה מקומית בלבד.

את התוצאה רואים מיד לאחר הטיפול, אך התוצאה הסופית תתקבל לאחר כחודשיים.

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית, וזמן ההתאוששות הוא כשבוע, מומלץ להגיע מוכנים עם ליווי ומשקפי שמש. 

הטיפול בסביבת העין מעלה תמיד את רמת הסיכון ולכן חשוב לבחור את הרופא הטוב ביותר, במדיקל וילג' אנו מתגאים בצוות רפואי מעולה והמכשור הטוב בארץ.

כאשר העפעפיים העליונים שלכם נפוחים באופן קבוע, גם אם ישנתם מספיק, או עבר מספיק זמן מאז שהתעוררתם, ושואלים אתכם מספר רב מדי של פעמים האם אתם עייפים?

 כאשר עודפי עור מהעפעף העליון חוסמים את שדה הראייה באופן חלקי, נסו להרים מעט את הגבות באמצעות האצבעות ותראו אם יש הבדל. 

האם אתם סובלים מכאבי ראש, למרות שאתם מרכיבים משקפיים המותאמות לכם?

כאשר השקיות שמתחת לעיניים (העפעפיים התחתונים) נפוחות באופן מתמיד, גם באמצע היום וגם אחרי שישנתם כהלכה. כאשר העפעפיים התחתונים כ"כ כבדים, שהם מגלים את כל הקצה התחתון של הקשתית הצבעונית של העין, גם כאשר אתם אינכם פוקחים את עיניכם לרווחה.

אם מצאתם שעל חלק מהשאלות התשובה היא כן, ייתכן ושווה ללכת לבדיקת ייעוץ.

לאחר אבחון ובדיקה ראשונית של הרופא, יקבע תור נוסף אליו תגיעו באותה הקליניקה במדיקל וילאג'.

הרופא יבקש מהמטופל לשכב על כיסא הטיפול ובעזרת שילוב מכשירים יבצע פעולה רב שכבתית ייחודית על העפעפיים.

הטיפול באזור העיניים מחייב צוות רפואי מיומן משום שהעור בעפעף דק ביותר וקרוב מאוד לעיין מה שמחזק את הצורך בבחירת המרכז הנכון אשר מעסיק צוות אחראי מיומן אשר משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

השילוב הוא בין צריבת עדינה של שכבות העור השטחיות בכדי לגרום לכיווץ קל של העור אשר ימשוך את העפעף חזרה למקומו.

והחלק השני והמיוחד במרפאתינו הוא החדרה עדינה ומקצועית של סיב לייזר אשר פוגע בשכבת השומן ומעודד ייצור קולגן ואלסטין באיזור, השילוב בין שתי הטכניקות האילו בתוספת הזרקת חומר המעודד חיזוק וריפוי מקומי מביא לתוצאה ללא תחרות.