04-6307088

הסרת קעקועים

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

מדוע קעקוע נשאר?

קעקוע הוא החדרה של פיגמנט דיו לשכבת העור דרמיס והאפידרמיס, הגוף שולח תאי דם לבנים המכונים תאים בולעניים אשר מקריבים את עצמם בכדי לטפל בגורם הזר, חלקיקי פיגמנט הדיו גדולים מספיק בשביל לעבור את יכולת הנשיאה של תאי הדם הלבנים ולמעשה נשארים במקומם. שכבת העור מתקלפת ושכבת עור חדשה נוצרת אשר בה נטמע הקעקוע.

מדוע קעקוע משתנה עם השנים?

 דהיית קעקוע ושינוי גוון: גם לאחר שנים הגוף ממשיך לפנות את "הפסולת" של הקעקוע, לאט לאט הגוף מצליח לפרק את הגוונים, בנוסף לתנועת העור תופעה זו נקראת דהייה. מתיחה ועיוות: אם הקעקוע בוצע לפני עשרות שנים הגוף עבר דרך ארוכה, החלפת תאים ושינוי הרכב העור עלולים לעוות את הקעקוע ולגרום לו להראות שונה מבעבר.

גוונים שונים עושים מסע שונה:

גם הצבע שנראה שחור מורכב מגוונים, עם הזמן הדם מצליח להפריד בקלות רבה יחסית גוונים מסוימים במיוחד אם הפיגמנט היה מאיכות נמוכה.

בעבר קעקועים שימשו קבוצות שוליים בחברה כמו אמני קרקס, כנופיות אופנוענים וחיילים אשר רצו לשמר לעצמם את היכולת לאחדות ולכלי לבידול חברתי, במרוצת השנים התופעה הפכה מקובלת יותר ויותר וזה כבר עשור שהקעקועים הם נחלת הכלל ועניין אופנתי של ממש, לא עוד גולגלות אופנוענים ופיראטים, דמויות של סרטי וולט דיסני ואמנות אבסטרקטית מקשטים חלקים נרחבים באוכלוסיה, וכמובן שהתופעה יצרה צורך חדש בעולם הרפואה והטכנולוגיה, אנשים רבים הצטערו על קעקוע שעשו בצעירותם איש איש וסיבותיו אך עבור רבים הזיכרון החרוט בעור העלה נשכחות ועצבות ראה ואילו עבור אחרים הקעקוע אשר עובר את קו הבגדים עלול להקשות על התערות בחברה לעיתים ומקשה על מציאת עבודה ושידור המסר הנכון המשרה  ביטחון מאחרים.

מה משפיע על אופי הטיפול?

הצורך דרכי הטיפול בקעקועים שונים נגזר מגורמים רבים:

סוג העור: סוגי עור שונים רגישים יותר לחום ופגיעה.

צבע העור: בעלי עור כהה יזדקקו לטיפול עוצמתי יותר בכדי לחדור את שכבת העור.

מיקום הקעקוע: במקומות מסויימים עלולים להיות רגישים במיוחד בעוד אחרים רגישים פחות.

גודל הקעקוע: במידה והקעקוע קטן ביותר ייתכן שכריתה תהיה פיתרון אפשרי.

צבע הקעקוע: ישנם צבעים אשר קשה ביותר לפרק.

כיום המיכשור אשר אנו מציעים הוא המתקדם והחדיש ביותר בשוק, קשה לתאר כמה מכונים ישנם אשר מציעים שירותים ומבטיחים הבטחות שווא, אך זכרו שחשוב מאוד לבחור במקום אשר מציע שירותים אמיתיים עם תוצאות מוכחות והיסטוריה של הצלחה.

איך הלייזר מפרק קעקועים?

הקעקוע הוא החדרה של חלקיקי פיגמנט לשכבת העור השומנית, החלקיקים גדולים מכדי שהדם יוכל לשאת אותם אל מערכת הלימפה, לכן פעולת הלייזר היא חימום של חלקיקי הדיו ופירוקם פעם אחר פעם לחלקיקים קטנים יותר ויותר עד שהדם יוכל לפנות אותם במערכת הלימפה והשתן, הסיבה שחוזרים על התהליך היא שהמעבר הוא איטי ויסודי אך לעיתים חלקיקים אחדים נשארים מאחור או לא מתרסקים מיד ולכן צריך לחזור על המקומות בהם נשאר פיגמנט, השינוי ניכר בהחלט ולא ניתן לבטלו כזניח. 

ישנם צבעים אשר קשה להסיר כגון צהוב ותכלת אורך הגל שלהם מורכב לשמירה ודיוק בחדירה אך גם הם נפגעים. חשוב לציין שפעמים רבות במקומו של הקעקוע יישאר סימן דהוי אפרפר או בהיר יותר מעט כמו בהרת שמש, לעיתים זו התוצאה הסופית ולעיתים הקעקוע יעלם לחלוטין ולא יישאר זכר, כל מקרה לגופו, התייעצו עם הרופא בכדי לקבל את התשובות לכל השאלות.

למה משנה הטכנולוגיה?

מכשיר הלייזר בו אנו משתמשים הוא בחזית הטכנולוגית ואנו יכולים להתחייב שבסוף התהליך השינוי יהיה משמעותי, טכנולוגיית הלייזר משתפרת כל הזמן ומאפשרת דיוק רב יותר בכוחות מוכפלים אשר מספקים עוצמה ובטיחות אשר הולכות יד ביד וזו עובדה בה אנו מתגאים. עם זאת חשוב לזכור שהבטחה מראש שלא יישאר זכר לקעקוע הוא הולכת שולל ותרמית, המשתנים הם רבים ואין פתרונות קסם, כל אחד והעור שלו המקצועיות בה נעשה הקעקוע וצבעי הקעקוע, ברורים אילו כבר אין לכם שליטה וחופש בחירה, אך אין ספק שהבחירה בכלי הטיפול בקליניקה ובמקצועיות המטפל והשירות נתונה בידיכם בלבד, ככל שתבחרו נכון כך התוצאה הסופית תראה טוב יותר.

המכשירים שאנו עובדים איתם:
  • Harmony XL   pro

כלי טיפולי רב-עוצמה ורב-תכליתי מטפל במגוון רחב של צרכים אסתטיים. למעלה מ -65 אינדיקציות מאושרות- FDA אמריקה. מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, ידיות טיפול מגוונות,  שיטות טיפול אשר משיגות תוצאות חסרות תקדים. Harmony XL PRO מספק יתרון נוסף של טיפולים משולבים סינרגטיים, במיוחד לגישה ההוליסטית בהתאמה האישית של ימינו.  הטיפולים החכמים והמותאמים אישית מביאים תוצאות מוכחות.

לייזר לא אבלטיבי בשילוב טכנולוגיית קירור במגע, רמת בטיחות גבוהה עם עוצמה כפולה מבעבר, אינו פוגע באפידרמיס וחודר עמוק אל תוך השכבות העמוקות וגורם נזק תרמי, התוצאה היא שכבת דרמיס חדשה ולא פגועה.

הטיפול לא נעים, אך הוא אינו כרוך ברמות כאב גבוהות כל כך, אם הצלחתם לעמוד בקיעקוע ההסרה לא אמורה להיות השלב הקשה.

השאלה כמה מפגשים צריך בשביל להסיר קעקוע היא שאלה שהתשובה אליה תינתן על ידי הרופא כהערכה בהתאם לפרמטרים אשר מנינו למעלה, כמו כן ייתכן ותידרש הערכה או קיצור בסדרה בהתאם לתגובת הקעקוע והעור, זה יכול ללכת לשני הצדדים.

את השינוי תראו כבר מהמפגש הראשון כשבוע אחרי הגוף מתחיל לפנות את הקעקוע והשינוי ניכר יותר ויותר ככל שמתקדמים.