04-6307088

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

בשנים האחרונות עולם הרפואה מתמקד בשני נושאים עיקריים: רפואה מונעת מותאמת אישית ואנטי אייג'ינג.

שני הנושאים אולי נשמעים דומים אכן, אך כיצד שני הנושאים שונים אך משיקים אילו קידמו את הטכנולוגיה בחזית הרפואה? 

ובכן בטיפול במחלות משתמשת היום הרפואה במיפוי גנטי, השתלת מקרוביוטיקה וטכנולוגיות חומרים אשר מאפשרת הזרקת חומרים ברמת התא הבודד.

בחזית האנטי אייג'ינג אני נחשפים לשלל כלים כגון לייזר לא אבלטיבי, גלי רדיו לשריפה והמסת שומן מתחת לרקמות העור ואפילו השראה מטכנולוגיית סילון של מטוסים החדישים ביותר בעולם וכל זה במטרה להעניק שירות לכל דורש בשיפור בריאות העור המת טיפול שטרם נראתה כמוה.

שני הנושאים משיקים משום שטיפוח ושמירה על גוף בריא בעזרת טיפולי אנטי אייג'ינג שומר על הגוף מפני הופעת מחלות מורכבות יותר בתחומים מסויימים, כמו כן במידה ואדם נזקק לטיפול רפואי אינטנסיבי יותר בעזרת טיפולי אנטי אייג'ינג יכול המטופל להקל על תסמינים לסייע לגוף בחיזוק המערכות השונות ואפ להקל על התסמינים במידה ואלו ניכרים כלפי חוץ.

טיפולי אנטיאייג'ינג מתאימים לגברים ונשים כבר מתחילת העשור השלישי לחייהם ולעיתים גם לפני כן דוגמת טיפולי אקנה.

מי הוא הג'טפיל?

בהשראת מטוסי הסילון אנו מביאים לכם את הטיפול אשר ינקה את העור ניקוי עמוק ונעים ותוך כך מחדיר בעדינות ודיוק חומרי הזנה אל השכבה השטחית של העור, חומרים אילו תומכים בהזנה וחידוש ובשילוב עם הניקיון העמוק הם נבלעים על ידי התאים אשר מקבלים אותם בהנאה.

זרמי סילון זעירים נושאים חלקיקי טיפות מים אשר משוגרים בשילוב עם זרם אוויר אשר יוצרים אירוסול במהירות תת קולית, כל אילו מאפשרים למטפל להעניק חוויה ניקיון והזנה אשר טרם נראתה, העוצמה יוצרת עיסוי לימפתי אשר מעורר את המערכת לניקוי רעלים והתחדשות עורית, ובו בזמן מתוך הסילון מוחדרים חלקיקים זעירים של תמיסת אנטי אייג'ינג אל תוך הדרמיס. 

כל זה בטיפול נעים ועדין בלי מחטים, בלי זריקות וללא מגע או זמן החלמה. 

אז למי ולמה זה מומלץ?

במרוצת השנים העור מאבד מהחיוניות והזוהר של הנעורים, חילוף החומרים ווהזנה מאבדים מיעולותם וקשרי הקולגן נחלשים, להוסיף לכל זה את החשיפה לשמש ולרעלים כמו עשן מכוניות פיח וגורמי זיהום כגון אדים של חומרי ניקוי וכו, 

כל אילו הן נתון בחיים אך לשמחתינו ישנו טיפול אשר עוזר להסיר ולנקות את העור, כל שלכל אחד ואחת אשר מבקשים לשפר את בריאות עורם בין אם כהכנה לטיפול משמעותי או לפני אירוע חשוב אשר חשוב לכם להראות טוב וזוהר, או במידה ויש לך סשן צילומים לעסק או למדיה החברתית, הטיפול מרענן ומוסיף חיוניות לעור, תורם רבות לטיפול בשקיות מתחת לעיניים, עור שמנוני או אפילו כטיפול מתמשך למי שסובל מאקנה וצריך הקלה מהאדמומיות והדלקת. הטיפול מתאים למי שרוצה להראות במיטב ולקבל פינוק שנשאר איתך.

הטיפול אינו כרוך בכאב. התחושה היא של לחץ אוויר עדין בשילוב תחושת רעננות קרירה.

אין חובה למספר הטיפולים אך ככל שמצב הבריאותי של עורך יזדקק לחזרתיות והזנה יקבע הרופא את מספר המפגשים המומלץ. אך לרוב מדובר בסדרת טיפולים ובסופה מומלצת פגישת תחזוקה תקופתית בכל כחודש או חודשיים.

הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואי ובסוף הטיפול התוצאות מופיעות באופן מיידי כבר מהטיפול הראשון, עורך יהיה חלק, קורן ומלא ברק.

הטיפול אינו כרוך בסיכון בפני עצמו אך כבכל טיפול אסתטי קיימת אפשרות לטעות אנוש במידה והמטפל אינן מנוסה או אינו מקצועי, לכן חשוב לבחור את הקליניקה הנכונה בה הציוד מתוחזק, חדיש והצוות הרפואי והכלל יודעים איך לכבד את המטופל ולהפעיל את הציוד הקיים.

אצלנו במדיקל וילג' תוכלו למצואת את כל המרפאות הבדיקות והטיפולים תחת קורת גג אחת עם צוות מקצועי וציוד חדיש ובטוח כדי לשמור עלייך ולהעניק לך את הטיפול הטוב ביותר בכל פעם.

בתחילה תיפגשו עם רופא אשר יתשאל אתכם בנוגע לשאיפות שלכם והנושאים אשר מטרידים אתכם, לאחר מכן יאבחן הרופא את העור וימליץ על הטיפול אשר יש לבצע לפי לדעתו יתכן וימליץ הרופא על שילוב טכניקות למיצוי פוטנציאל הטיפול.

לאחר מכן תוכלו להתרווח על מיטת טיפול למשך כחצי שעה שבה ייערך הטיפול, הטיפול הוא אחד הנעימים והמרגיעים ביותר בעולם האסתטיקה, הוא אינו כרוך במחטים או דקירות מכל סוג ונשאר רק להרגע ולהנות מההתוצאות. התחושות המלוות את הטיפול הן של לחץ אוויר קריר ולח המעניקים תחושת רעננות מפנקת. ההבדל הוא מיידי וכבר בסוף הטיפול תוכלו להבחין בשינוי, עור קורן וחלק אשר אינו זקוק להתאוששות נוספת.

אל תצפו לאדמומיות קילופים או כל תופעה בסגנון, סדרת הטיפולים אשר עליה ימליץ הרופא מתרחשת במרווחים של כשבועיים, ולאחר מכן טיפולי תחזוקה מומלצים בכל חודש או חודשיים, באם ימליץ הרופא.