04-6307088

מזוטרפיה

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

מזוטרפיה היא טיפול בעל שורשים מעולם הטיפול האורתופדי בדלקות המצאה של רופא צרפתי בשם פסטור, אשר מצא שהזנה מקומית תרמה רבות רבות בשיקום והחלמה מקומית של המטופלים, הזרקה ברמה שטחית תרמה רבות למטופלים, הרופא והטיפול התפרסמו וקיבלו בית חם בעולם הרפואה האסתטית והתהליך עוזר בשיקום העור הכנה לתהליכים מורכבים יותר ובכלל כתהליך אנטיאייג'ינג בעל תוצאות מרשימות.

המזוטרפיה עומדת בגאון תחת המטריה של הרפואה הרג'נרטיבית בשל העובדה שהטיפול עוסק בהזנה ותמיכת תהליך התחדשות טבעיים של הגוף.  

שמירה וטיפוח העור מפני יובש הם חיוניים לשמירה על בריאות ומראה העור. עור יבש ומוזנח עשוי לגרום לגירויים, הזדקנות מוקדמת של העור, פצעים וגם להאטת תהליכי ריפוי טבעיים. עור שאינו בריא עשוי להוביל למתח וחוסר חיוניות ואף במצבים מסויימים של הזנחה לסיבוכים רפואיים. הגורמים ליובש יכולים להיות השפעה סביבתית, גיל, תזונה לא מאוזנת ושימוש תרופות, קשיים יומיומיים אף מתח נפשי.

טיפול קבוע בשמנים טבעיים, ניקיון ושימור רמות הלחות יכולה למנוע יובש. יש להשתמש בתכשירים מתאימים לסוג העור ולעסות את האיזורים היבשים עיסוי עדין החדרת הלחות. טיפוח יומיומי ישמר על עור רך, חלק ומראה בריא וזוהר, הבריאות הכללית של העור תלויה גם כן בטיפולים תקופתיים עמוקים יותר, במיוחד ככל שמתחילים מוקדם כל תהליך האנטי אייג'ינג בעל המשכיות ומומנטום מתמשך.

טכנולוגיה בפיתוח ישראלי מביאה בשורה וברכה לעור שלך, מזוסטריפ המכשיר פותח במטרה להחדיר באמצעות סילוני מים זעירים את החלקיקים שיסייעו לך בהחדרת החומרים שהעור שלך צריך ללא הזרקה בתהליך נעים ועדין.

הפתרון והטיפול:

MesoStrip: עד כה הטיפול היה כרוך בהזקרה באמצעות אפליקטור, מעיין מכשיר הנישא ביד ובו מזרק מלא בחומרי ההזנה הנבחרים, הרופא היה עובר בסביבת האיבר הפגוע ומזריק פעמים רבות באופן שטחי. המכשיר עדיין קיים ובשימוש במקומות רבים בוריאציות מודרניות, אך לא עוד אצלנו.

הגלגול הנוכחי של הטיפול מאפשר את החדרת התמיסת האנטיאייג'ינג בעזרת זרמי מים אשר מנקים את הנקבוביות או מחדירים את הויטמינים בהתאם לזווית זרמי המים ביחס לעור, כך יכול המטפל לבחור במעבר לשם ניקיון ומיד לאחר מכן החדרת הנוזל אל הנקבוביות הנקיות. המכשיר מספק את התמיסה בזמן הנכון. חומצות פרי, חומצות אמינו ועוד.

מזותרפיה ללא הזרקה עם MesoStrip היא הרבה יותר מהנה ופרודוקטיבית משיטה כואבת בהזרקה ישירה לפנים. הטכנולוגיה החדשנית שלנו מאפשרת לספק פתרון המותאם לעור שלך, ישירות לתוך הנקבוביות מבלי להשפיע על שלמות פני העור ולגרום לך לאי נוחות כואבת.

טיפול ללא הזרקה מתמקד בבעיות עור מרובות כגון:

  • עור נפול הקשור להזדקנות, סימני מתיחה לאחר שינויים פתאומיים במשקל.
  • סימני הזדקנות
  • שיפור גמישות העור, הגברת מוצקותו ורכותו.
  • פיגמנטציה כמו נזקי שמש וכתמי גיל.
  • צלקות לאחר אקנה
  • הפנים יקבלו זוהר נעים, העור ייראה רענן ומתחדש.

ההשלכות של חוסר שינה: ניתן להסיר שקיות וחבורות מתחת לעיניים גם בעזרת Meso Therapy ללא הזרקה.

  • סובלים מאקנה יבחינו בשיפור דרמטי במצב העור שלהם.
  • עור יבש יפסיק להתקלף

שלא כמו טיפולי הזנת עור שונים בהם מחדירים חומרים כמו חומצות האלרוניות, ושלל חומרי הזנה רג'נרטיבים, בטיפול זה אין שימוש במחטים כלל ולכן גם אפשר להתחייב שהטיפול אינו כואב.

על הטיפול רצוי לחזור מספר פעמים לשם שימור האפקט לאורך זמן אך גם בטיפול אחד ניתן לראות תוצאות ולחוות שיפור בתחושה, כהכנה לאירוע מיוחד אישי או מקצועי.

המפגש הראשון יכלול בדיקת רופא אשר יבדוק אם אתם אכן קשירים לעבור את הטיפול ואת הצרכים אשר יש להשלים בעור, לאחר מכן יעבור הרופא בהדגה על אזורים בעייתיים בעזרת המכשיר אשר מתיז מים מועשרים בתוספים אשר בחר הרופא בתום האבחון.

בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר חשוב ביותר לשוב למספר מפגשים בכדי לחזק ולהזין את העור לאורך תקופה

במרוצת השנים העור מאבד מהחיוניות והזוהר של הנעורים, חילוף החומרים והזנה מאבדים מיעילותם וקשרי הקולגן נחלשים, להוסיף לכל זה את החשיפה לשמש ולרעלים כמו עשן מכוניות פיח וגורמי זיהום כגון אדים של חומרי ניקוי וכו, 

כל אילו הן נתון בחיים אך לשמחתינו ישנו טיפול אשר עוזר להסיר ולנקות את העור, כל שלכל אחד ואחת אשר מבקשים לשפר את בריאות עורם בין אם כהכנה לטיפול משמעותי או לפני אירוע חשוב אשר חשוב לכם להראות טוב וזוהר, או במידה ויש לך סשן צילומים לעסק או למדיה החברתית, הטיפול מרענן ומוסיף חיוניות לעור, תורם רבות בכך שהוא מזין את העור במינרלים חשובים, החל מטיפול במחלות כרוניות,תמיכה בטיפול מורכב כמו טיפול העלמת צלקות וכלה בבעית עור שמנוני או אפילו כטיפול מתמשך למי שסובל מאקנה וצריך הקלה מהאדמומיות והדלקת.

הטיפול מתאים למי שרוצה להראות במיטב ולקבל פינוק שנשאר איתך.