04-6307088

טיפול בצלקות

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

מדיקל וילג' מאגד תחת קורת גג אחת את מיטב הצוות הרפואי המצויד בטכנולוגיות והידע הרפואי החדישים ביותר בתחום חידוש העור וטיפול בצלקות היפרטרופיות לאחר ניתוח או טראומה, סימני מתיחה וקלואידים

באמצעים בלתי חודרניים, אשר מביאים תוצאות מהמפגש הראשון, שילוב טכניקות של פציעה מבוקרת של שכבות שונות והזרקה מקומית של חומרים המעודדים ייצור חלבון המחייה את האזור המצולק בו נפגעה זרימת הדם והקולגן מביא תוצאות מעוררות השתאות מהמפגש הראשון.

לכל אחד מאיתנו ישנה צלקת עורית אחת לפחות, היא מרגישה שונה למגע ולפעמים אפשר גם לראות אותה, צלקות הן עניין שכיח אשר מלווה אותנו לפעמים מהילדות או לאחר פרוצדורה רפואית (ניתוח)  או אחרי תקופה בה הגוף שלנו השתנה באופן קיצוני בזמן קצר, למשל אקנה או סימני מתיחה בהריון, עבור חלק מהאנשים הצלקות שלהם מהוות הפרעה אסתטית, אשר עלולה לפגוע בטווח התנועה או להעלות קושי נפשי בדימוי העצמי, חרדה חברתית ואף טראומה אשר גורמת לפגיעה בתפקוד. צלקות מופיעות באופן מוגבר אצל הסובלים ממחלות תורשתיות אשר פוגעות בייצור הקולגן, ואצל כהי עור.

הפתרון והטיפול:

אנו מציעים מגוון פתרונות לחידוש העור במראה ותפקוד באמצעות מגוון כלים חדישים ושילוב בין טכניקות, מניפת כלים המאפשרת טיפול במגוון חזיתות במקביל:

 • פציעה עדינה המעודדת את הגוף לשחרר קולגן וחומרי תיקון נוספים ובנוסף חיזוק העור והמערכת החיסונית בזמן תהליך התיקון.
 • הזרקת חומרים ישירות לצלקת אשר תומכים ומזרזים את התהליך והתנועה.

 

צלקות עוריות אבנורמליות:

 •  צלקת היפרטרופית- העור מקבל מאפיינים של גוש אדום מוגבה אשר אינו גדל מעבר לעור.
 •  צלקת קלואיד- מצב בו הגוף ממשיך לייצר קולגן ללא סוף, התוצאה היא צלקת בעלת אופי גידולי.
 • צלקת שקועה נוצרת כאשר שכבות שומן או שריר אבדו במהלך הפגיעה באזור.

  כשהגוף מאחד את הפגיעה באופן לא אידיאלי צלקת עלולה להתפתח והיא מקום בו התנועה נפגעה. כל צלקת מהווה פגיעה שונה בעור ולכן טיפול מותאם עלול להידרש, הרכב שונה של שיטות לחידוש ותמיכה בריפוי העור, לשמחתנו קיימות שיטות רבות אשר יכולות לשפר באופן ניכר את הפגיעה בעור והצלקת.

 •  הזרקת סטרואידים ישרה אל הצלקת.
 • מכשירי הלייזר הטובים בשוק, בעלי אורכי גל שונים הניתנים לכיול מדוייק.
 • שימוש בתכשירים המדכאים את הצלקת, עשירים בויטמין E ,סיליס, חבישות לחץ ועוד.
 • הזרקת חומרים המעודדים ייצור קולגן חדש.
 •  קריותרפיה (הקפאת הצלקת)

חשוב לציין שמחקרים וניסיון מעשי מלמדים שטיפול מוקדם משפר משמעותית את תוצאת הטיפול ומאפשר החלמה טובה יותר של הצלקת. גורמי ההחלמה אקטיביים בתוך הפציעה והעובדה שהצלקת לא התקבעה מאפשרת קיצור משמעותי של זמן ההחלמה והתוצאה הסופית.

מכשירים:

 • Alma Hybrid 

המכשיר הראשון והיחיד מסוגו אשר מאגד שלושה סוגי אנרגיות חזקות, בשילוב קומבינציות ייחודיות המספקות תוצאות ללא תחרות. עם הפחתה משמעותית בזמן השימוש, ™Alma Hybrid מציע אפשרויות בלתי מוגבלות ושליטה אולטימטיבית הרבה מעבר לפלטפורמת לייזר מקטעי סטנדרטית, ומאפשר לקבוע כל שלב בטיפול – לקבלת תוצאות, שטרם נראו לפני כן בתחום הצערת העור ובטיפול בצלקות.

 • לייזר CO2 – התערובת האופטימלית של אפקט קרישתי ותרמי, לטיפולים ממוקדים, יעילים ומדויקים במיוחד לטיפולי לייזר מקטעים.
 • לייזר NM 1570 – לייזר חזק לא אבלטיבי ובלתי פולשני, היוצר אפקט תרמי המקדם סינתזת דרמיס חדשה ומשאיר את האפידרמיס ללא פגע.
 •  טכנולוגיית אולטרסאונד מוגנת הפטנט בעלת יכולת החדרה של רכיבים פעילים לעומק העור למגוון טיפולים.   (Trans Epidermal Transmission TED – IMPACT)
 • Harmony XL   pro

כלי טיפולי רב-עוצמה ורב-תכליתי מטפל במגוון רחב של צרכים אסתטיים. למעלה מ -65 אינדיקציות מאושרות- FDA אמריקה. מציעה מגוון רחב של טכנולוגיות, ידיות טיפול מגוונות, שיטות טיפול אשר משיגות תוצאות חסרות תקדים. 

 •  Harmony XL PRO מספק יתרון נוסף של טיפולים משולבים סינרגטיים, במיוחד לגישה ההוליסטית בהתאמה האישית של ימינו. הטיפולים החכמים והמותאמים אישית מביאים תוצאות מוכחות.

לייזר לא אבלטיבי בשילוב טכנולוגיית קירור במגע, רמת בטיחות גבוהה עם עוצמה כפולה מבעבר, אינו פוגע באפידרמיס וחודר עמוק אל תוך השכבות העמוקות וגורם נזק תרמי, התוצאה היא שכבת דרמיס חדשה ולא פגועה.

 • צלקת פוסט ניתוחית
 • פציעה
 • סימני מתיחה 
 • פוסט אקנה

הטיפול לא נחשב כואב אולי מעט לא נעים, אך צלקות שונות דורשות התייחסות שונה. התייעצות עם רופא תענה על כל שאלה.  במידה וישנם טיפולים אשר כרוכים בכאב אנו נוהגים לבצע הרדמה מקומית או אזורית בכדי להקל על המטופלים.

אי אפשר להבטיח קסמים ונפלאות אך בידינו הכלים לעשות עבודה משמעותית ביותר על מגוון רחב של הצטלקויות עור, כמו כן במדיקל וילג' תוכלו לקבל טיפול מצוות מקצועי אשר משתמש בטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית ביותר בשוק ובעולם, ולזה אין פשרות, כך שלפחות תהיו בטוחים שעם התוצאה שתקבלו אצלנו לא תוכלו למצוא באף קליניקה אחרת.

צלקת היא פעולת לוואי של ריפוי פגיעה בכל מקום בגוף לא רק על העור, אך כאן נתמקד בעור, הצלקת מופיעה היא שארית התיקון המקומי אשר מתרחש בגוף, פגיעה בזרימה התקינה של גורמי ההזנה הנעים באזור הצלקת והעובדה שהצלקת עצמה עשויה מרקמה שונה ורגישה יותר מהעור התקין הופכים את אזור מצולק לפגיע יותר לפציעה קרינה וזיהומים.

צלקת נוצרת כאשר שכבת העור העמוקה (הדרמיס) נפגעת והגוף פורש סיבי קולגן רבים אשר יוצרים מעין גשר המאחה בין הקרעים ומושך אותם זה אל זה. אך עודף קולגן בנקודה מסוימת פוגע בזרימה התקינה ובהזנה סביב האזור הפגוע.