04-6307088

הצרת הקיפים

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

הצרת היקיפים ושריפת השומן הן הצרות שלא משחררות, עבור כל כך הרבה גברים ונשים, בעולם מלא פיתויים לפעמים צריך לקבל עזרה כדי להתחיל לסובב את הגלגל או פשוט לקבל פתרון לאנטי אייג'ינג של העור. אנו במדיקל וילאג' מציעים את הפתרונות המתקדמים בעולם בעזרת טכנולוגיית חדירה גלית מדוייקת לכל שכבות העור ופגיעה מדוייקת בתאי שומן תת עוריים בשילוב כלים שונים וכל זאת מבלי לעבור מתחת לסכין. חשוב להישמר בבחירת הקליניקה בטיפול זה משום שכיום השוק מוצף במכונים אשר משתמשים במכונות נחותות ושאינן חזקות מספיק, ולמעשה מנצלים את העובדה שהטיפול אינו פולשני ויחסית בלתי מסוכן ומשום כך מפתים לקוחות מבלי להעניק שירות אמיתי.

בעזרת טכניקות אלקטרומגנטיות גלי רדיו ולייזר ממוקד וחדשני, אנו מציעים פתרונות הצרת היקיפים ושחרור השומן דרך מערכת הלימפה של הגוף. הטיפולים המתקדמים עוזרים להפחית את ההיקיפים ולהשיג מראה חלק ומודגש. תהליך שריפת השומן הממוקד מביא להתחדשות תאים ולמראה עור חלק ובריא בלי דאונטיים. הטיפולים נמצאים בחזית החדשנות, וצוות המומחים שלנו מספק התייעצות אישית ומותאמת לצרכיך. עם השימוש בטכנולוגיה זו, ניתן לשפר את המראה ולהרגיש ביטחון ועוצמה.

לפעמים גם אחרי כל ההשקעה והקרדיט עדיין נשאר השומן שלא עוזב, כמה דיאטות שלא ניסית והוא עוד שם. האמת שלפעמים כל מה שצריך זה בוסט קטן כדי לגלות את המותניים שיכולות להיות לך, אבל בשביל להגיע לזה לבד תצטרכי לעזוב הכל ולהתאמן במשרה מלאה, אם זה עוד לא הזמן להפוך עולמות ולשנות קריירה אולי רק סדרת טיפולים בלתי פולשנית יכולה לעזור לך להדק את החגורה או לסגור את הכפתור בג'ינס ההוא מפעם.

והאמת היא שזה אפילו חמים נעים ומפנק.

אז מה אפשר לעשות?

הטיפולים להצרת היקפים תפסות תאוצה בשנים האחרונות והופעתו של מכשור חדש היא ממש שינוי כללי המשחק, בעזרת שילובי טכנולוגיות אשר לא נמצאות בכל קליניקה ניתן לפגוע בתאי השומן באופן מדוייק ביותר ובמקביל לעודד את העור ולתת לו הזנה ורענון.

אזורי הטיפול המומלצים:

  • הצרת הקפים והידוק הבטן
  • הצרת הקים בישבן
  • הצרת הקפים במתניים
  • הידוק ירכיים
  • הידוק זרועות
  • הצרת הקפים בגב
  • חיטוב ישבן
  • קו החזיה גב עליון וצידי הצלעות
  • הידוק ומיצוק קו הלסת

על מה כל המהומה?:

זוכרת את המשפט בשביל להיות יפה צריך לסבול? אז זהו שזה בכלל לא העניין פה!

הטיפול מביא תוצאות מרשימות ללא כאב, הטכנולוגיה החדישה בה אנו משתמשים מביאה לאפקט אנטי אייג'נג מושלם בלי צורך בהחלמה או אפטר קר, נכנסת, התפנקת יצאת ואת הולכת להסיר את השומן שחד כושר לא היה מעלים גם במחנה אימונים של שבוע. איך זה אפשרי בכלל? 

 

מה היא השיטה?

השיטה היא לפגוע בשומן העיקש בכמה כיוונים, חימום והמסת תאי השומן ובנוסף  פגיעה ברשת התאים, מעטפת וחיבורים, השילוב הזה הופך את השומן לנייד ונתון לפינוי על ידי מערכת הדם והלימפה, השלב הבא בתהליך הבלתי פולשני הוא חיזוק מערכת הפינוי הטבעית של הגוף אשר תסלק במהלך הימים הבאים את השאריות הלא נחוצות באופן טבעי.

חשוב לציין שזהו אינו פתרון קסמים אשר ישיל מכם בן לילה קילוגרמים של משקל ותקומו בבוקר מפתחי גוף. זהו פתרון אשר נועד לתמוך לקדם ולקצר תהליכים אשר בהם התחלתם.

המכשירים שלנו ואיך הם פועלים?

הצרת הקפים בעזרת גלי רדיו (RF (radio frequency

גלי הרדיו חודרים לעומק ויוצרים רטט אשר גורם לחימום תאי השומן וייצור של קולגן אשר מהדק את הרקמות אחת אל השניה ומטפל בריפיון.

הצרת היקפים בעזרת גלי אולטרסאונד:

גלי האולטרסאונד יוצר רטט אשר מפרק את תאי השומן אשר נמצאים בחיבורי הגוף

לייזר אנדוליפט: סיב אופטי המוחדר מתחת לעור ופוגע באופן ישיר בשכבת השומן, במקביל הוא מעודד ייצור של קולגן ואלסטין אשר תורמים למיצוק. הלייזר המופק באורך גל של 1470 ננומטר, סיב אופטי המשמש  משמש כמוליך לקרן הלייזר מקרב את מקור האור לאיזור הזקוק למתיחה והידוק העור. הסיב מוחדר לתת עור (דרמיס/סב כותיס) באזור המטופל ולאחר שהרופא המטפל ממקם את הסיב, הוא מתחיל "לטייל" לאורכו ולרוחבו של האזור המטופל.

בהפעלת הלייזר נוצר חימום ופציעה מבוקרת של הרקמה התת-עורית. החלמת הפציעה מלווה בהיווצרות קולגן ואלסטין, אילו הם הרכיבים בגוף אשר אחראים על המראה המתוח.

ALMA Q- ACCENT PRIME

תחנת עבודה מתקדמת ביותר המשלבת אולטרסאונד קרים המפרקים את מעטפת תאי השומן בנוסף גלי אולטרסאונד חמים העוזרים בפירוק תאי השומן והמסתם עד פינוי באמצעות מערכת הלימפה. המכשיר מאפשר שליטה חסרת תקדים בעומק הטיפול ובמעקב אחר החום עבור המטופל כך שהסיכוי לפגיעה נמוך עוד יותר.

מוכח קלינית ומאושר FDA, זמן טיפול קצר, שילוב טכנולוגיות משפר את התוצאות לאורך זמן.

הטיפול מתאים לכל אחד ואחת

מספר הטיפולים תלוי בצורך ובתגובת הגוף לטיפול מפגש עם רופא יענה על שאלה זו.

הטיפול אינו נחשב טיפול למורכב ברמה הטכנית והוא אינו פולשני.