04-6307088

הזעת יתר

זמינות תורים מיידית!

אין צורך בהמתנה ארוכה למשך מספר חודשים עד התור שלך! אצלנו במרכז לכירורגיה פלסטית ורפואה אסתטית תקבלו רצף טיפולים מיידי ומהיר.

טכנולוגיות מתקדמות

תקבלו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המספקות תוצאות יעילות ומהירות למגוון רחב של טיפולים

טיפול לא פולשני

קבלו פתרון מושלם לאתגרים אסתטיים, ללא כאבים ובמטרה לשמור על פונקציונליות ומראה חלק של חלקי הגוף

מי לא מזיע בקיץ הישראלי מידי פעם, פעולת ההזעה היא הכרחית ונועדה לעזור לגוף בוויסות החום ושמירה על המוח מעומס חום, מערכת הזיעה מקושרת למערכת העצבים והלימפה מה שאומר שהסיבות להזעה עלולות להיות מגוונות, הזעת יתר עלולה לפגוע בתפקוד החיים התקין לגרום למתח וחרדה חברתית אצל חלק מהסובלים מהבעיה, החשש לגשת למגע עם אחרים הוא לא נעים ומהווה פגיעה באורח החיים.

 אך מה עושים אם הזיעה לא מפסיקה בלילה או כשלא מתאמצים, ובכל שעה ביום יכולים להופיע עיגולים בבתי השחי? ובכן יש מה לעשות החל מטיפול תקופתי ועד סדרת טיפולים אשר פותרת את הבעיה לתמיד, לא עוד זיעה בבית השחי.

רבים מהאנשים סובלים מכתמי הזיעה בעיקר בבתי השחי אך יש מי שסובל גם בכפות הרגליים, הידיים הגב, הישבן והחזה, רבים מהאנשים מחליפים מספר חולצות במהלך היום ומתקלחים מספר רב של פעמים פעמים רבות הדבר גורם למבוכה וחרדה חברתית, לרוב הבעיה מתחילה בגיל ההתבגרות אצל אנשים בריאים או בעלי השמנת יתר בגילאים 16 עד 18 ונמשכת עד גיל 50 אז היקף התופעה מצטמצם.

הפתרון והטיפול:

אבחון הוא השלב הראשון בו תקבלו את חוות הדעת לעיתים התופעה קשורה לפעילות יתר של הבלוטה או לתופעות שונות הכוללות השמנת יתר, גיל המעבר, או בעיות הורמונליות שונות. הטיפול הוא טיפול ממוקד לאזור ממנו סובל המטופל, הטיפול המקובל הוא אלחוש האזור והזרקת בוטוקס המבטל את הפעולה העצבית בנקודה. השפעת החומר לוקחת מספר ימים, ולאחר כשבוע תופסק ההזעה באזור המטופל.

יעילות הטיפול היא כחצי שנה אך עלולה להימשך זמן ארוך מזה, ניתן לשוב ולבצע את הטיפול במידת הצורך. תיתכן תחושת אי נוחות בנקודה לאחר הטיפול זו תימשך מספר שעות. בבית השחי בלבד ניתן אף לצרוב באמצעות לייזר את בלוטות הזיעה כל שהן יצאו מכלל תפקוד באופן בלתי הפיך, האם אתה מוכן להפסיק עם עיגולי הזיעה?

המכשירים שלנו:

מכשיר HIFU

מכשיר המתקדם ביותר בטכנולוגיה זו, מבוסס על גלי אולטרסאונד אשר גורמת לפציעה מזערית בסיבי הקולגן בשכבה עמוקה של העור (SMAS) ובכך מעודדים את הגוף להתחיל פעולות שיקום. 

  • טיפול ללא כאב ובלי פגיעה בשכבה החיצונית של העור, מוכח קלינית ומאושר FDA, זמן טיפול קצר, שילוב טכנולוגיות משפר את התוצאות לאורך זמן.

אנדוליפט\ALMA Q- ENDOLIFT RF

זהו מכשיר חדשני המציע אפשרות ל"מתיחת פנים" ללא ניתוח, סיב אופטי מוחדר לשכבת עור הדרמיס ומפיק קרן לייזר המצלקת את השכבה הפנימית ומעודדת המסת שומן, ייצור של קולגן חיוני אשר יעובד עם הזמן באופן טבעי ועוד. מסייע בהידוק של שטח העור הנבחר לעצמות הפנים.

  • מותאם לביצוע מגוון תהליכים אסתטיים וכירורגיים, משלב בין המסת שומן ומתיחת העור, ללא חתכים וללא תפרים בהרדמה מקומית בלבד.

בוטוקס

חומר בעל אפליקציות רפואיות וקוסמטיות רבות פעולתו היא הרדמה מקומית, הוא יוצר נתק בין פלוטות הזיעה לקצות העצבים.

זיעה היא הפרשה נוזלית המופקת על ידי בלוטות הזיעה המקבלות פקודה ממערכת העצבים, הזיעה משמשת כגורם מצנן והיא תהליך טבעי וחשוב. מנגד הזעה עודפת (היפר הידרוזיס) היא הפרעה שאינה קשורה בוויסות החום בגוף אלא בתפקוד לקוי של מערכת העצבים הסימפטטית. בלוטות הזיעה מפרישות זיעה בלי קשר לתנאי הסביבה או לצורך הגוף בקירור לעיתים אנשים מתמודדים עם התופעה בעזרת מקלחות מרובות במהלך היום כדי להימנע מריחות לא נעימים בזמן שאחרים מחליפים חולצות או גרביים מספר פעמים מדי כל יום, כך או אחרת הפתרון קיים והוא לא מורכך כל כך, אפילו ניתוח אינו נחוץ.

הדרך הבטוחה ביותר היא להגיע לפגישת ייעוץ ולתאר לרופא את המצב.

אם אתם לא בטוחים אפשר לשאול את השאלות הבאות:

1: האם אני מזיע באופן יום יומי?

2: האם אני מזיע גם כשאין מאמץ גופני?

3: האם אני מזיע בעיקר מבית השחי או ממקומות נוספים במידה רבה?

4: האם אני מזיע כשקר לי?

5: האם אני מזיע כל הזמן בנקודה מסויימת?

אם ענית על אחת השאלות ב:כן, נראה שכדאי ללכת להיבדק, לפחות כך תוכל להיות בטוח איפה אתה עומד.

אם אתם מזיעים ברצף במשך 25 שבועות לפחות פעם בשבוע אפשר להניח שישנה הזעת יתר.

בוטוקס: הטיפול אכן יעיל מאוד, לתקופת זמן של חצי שנה עד שנה+.

לייזר: טיפול תמידי בעל יעילות גבוהה אשר נשאר לכל החיים אך מבוצע רק בבית השחי.

 

הטיפול מתרחש בהרדמה מקומית, לאחר הטיפול תיתכן תחושת אי נוחות בנקודות הזרקת הבוטוקס, התחושה תעלם בתוך מספר שעות עד מספר ימים.