ליצירת קשר :

פרופ' יעל אן לשם היא מומחית ברפואת עור, רופאה בכירה במערך העור בביה"ח בילינסון במרכז הרפואי רבין, ומנהלת את מרפאת אטופיק דרמטיטיס ("אסטמה של העור") במערך.

פרופ' יעל אן לשם מתמחה במגוון מחלות העור בילדים ומבוגרים (בין היתר בדרמטיטיס/אקזמה, איתור סרטן העור, יבלות ויראליות, מולוסקום, פסוריאזיס, סבוריאה, אקנה, רוזציאה, פטרת העור והצפורנים, מחלות פיגמנטציה ונשירת שיער), ובטיפולים המתקדמים ביותר כדוגמת טיפולים ביולוגים.

משנת 2020, פרופ' יעל אן לשם מופיעה ברציפות ברשימת הרופאים הטובים בישראל של עיתון פורבס.

פרופ' יעל אן לשם הינה מרצה בכירה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב: חוקרת קלינית ומחברת של עשרות מאמרים בתחום רפואת העור, מרצה בכנסים בארץ ובעולם, ומדריכה סטודנטים, מתמחים ועמיתים ברפואת עור.

​בוגרת בהצטיינות יתרה של בית הספר לרפואה בטכניון. התמחתה ברפואת עור במרכז הרפואי רבין. לאחר ההתמחות, השלימה שנתיים נוספות של תת-התמחות באטופיק דרמטיטיס בארצות הברית באוניברסיטת Oregon Health and Science, ותואר שני במחקר קליני בתוכנית היוקרתית Human Investigations Program.

חברות בארגונים מקצועיים:

בדיקות ופוצדורות במרפאה:

מאמרים קשורים

יעוץ רופא מומחה עיניים

כאשר אתה מתייעץ עם רופא עיניים, אתה עלול להיתקל בתתי מומחים שונים בתחום, בהתאם למצב העין או החשש הספציפי שלך. להלן כמה תת-התמחויות נפוצות ברפואת עיניים:

  • קרנית ומחלות חיצוניות: רופאי עיניים המתמחים בתחום זה מתמקדים באבחון וניהול מצבים המשפיעים על הקרנית, כגון זיהומים בקרנית, ניוון קרנית והשתלת קרנית.
  • רשתית וזגוגית: מומחים אלו עוסקים במחלות והפרעות המשפיעות על הרשתית, המקולה והזגוגית, כגון היפרדות רשתית, ניוון מקולרי הקשור לגיל, רטינופתיה סוכרתית ומחלות כלי דם ברשתית.
  • גלאוקומה: רופאי עיניים המתמחים בגלאוקומה מאבחנים ומטפלים במצב זה המאופיין בלחץ תוך עיני מוגבר ובפגיעה בעצב הראייה. הם עשויים לעקוב אחר התקדמות המחלה, לרשום תרופות או לבצע ניתוחי גלאוקומה.
  • רפואת עיניים לילדים ופזילה: מומחים אלו מתמקדים במצבי עיניים והפרעות ראייה בילדים, לרבות אמבליופיה (עין עצלה), פזילה (חוסר יישור של העיניים) וקטרקט בילדים.
  • ניתוח אוקולופלסטיק ואורביטלי: מנתחי אוקולופלסטיקה מבצעים ניתוחים הקשורים לעפעפיים, לדרכי הדמעות ולמבנים המקיפים את העין. הם מנהלים מצבים כמו פטוזיס (עפעפיים נפולים), תקלות עפעפיים, גידולים במסלול, וניתוחים משחזרים.
  • נוירו-אופטלמולוגיה: תת התמחות זו כוללת אבחון וניהול של בעיות ראייה הקשורות למערכת העצבים, לרבות דלקת עצב הראייה, נוירופתיה אופטית, ראייה כפולה ולקויי שדה הראייה הנגרמים ממצבים נוירולוגיים.
  • ניתוחי שבירה וקטרקט: רופאי עיניים המתמחים בניתוח שבירה מתמקדים בהליכי תיקון ראייה, כגון LASIK, PRK והחלפת עדשות שבירה. הם גם מבצעים ניתוחי קטרקט כדי להסיר את העדשה העכורה ולהשתלת עדשות מלאכותיות.
  • Uveitis: מומחי Uveitis עוסקים בדלקת של Uvea, שהיא השכבה האמצעית של העין. הם מאבחנים ומנהלים מצבים כמו אובאיטיס קדמית, אובאיטיס אחורית ופנוביטיס.

חשוב לציין שחלק מרופאי העיניים עשויים להיות בעלי מומחיות בתתי התמחויות מרובות, המספקים טיפול מקיף למחלות עיניים שונות. בעת קביעת פגישה, זה מועיל לתקשר את החששות או התנאים הספציפיים שלך, כך שניתן יהיה להפנות אותך אל המרב

הרופאים המובילים במרפאה

הטיפולים שלנו:

צרו קשר